Havacılık

Şirketimiz EAB ULUSLARARASI HAVACILIK SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ., BORDO GROUP bünyesinde, 2011 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Havacılık sektöründe öncü, güvenilir, yenilikçi ve lider bir kuruluş olma misyonuna sahip şirketimiz, bugün Türkiye’nin önde gelen hava operatörlerinden biri olarak sektöründe büyük bir saygı gören kuruluş haline gelmiştir.

Şirketimiz 2920 sayılı Türk Sivil Havacılığı kanunu, ICAO, EASA VE ISO’nun öngördüğü tüm gereksinim ve şartlarını yerine getirerek, almış olduğu havacılık işletme ruhsatına bağlı olarak, profesyonellik anlayışı ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Kuruluşundan itibaren, tüm Uluslararası Havacılık kuralları ve standartlarını kendisine ilke olarak benimseyen şirketimiz, en başta havacılık sektörünün değiştirilemez bir koşulu olan kalite, uçuş güvenliği ve emniyeti her daim üst düzeyde tutmayı başarmıştır.

Şirketimiz, kalitesinden asla ödün vermeden, emin adımlarla, yurtiçi ve yurtdışında gerek devlet gerekse özel sektörlere vermiş olduğu başarılı havacılık hizmetleri sayesinde, havacılık sektörünün lider kuruluşlarından birisi haline gelmiş olup, temel değerlerine bağlı kalarak her geçen gün, emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Şirketimizin başlıca faaliyet alanları, havadan orman yangını söndürme, hava ambulans, havadan ağır yük taşıma, havadan termal görüntüleme, havadan ilaçlama, hava taksi ve havacılık hizmetleri ve havacılık yakıtı satışıdır.

Detaylı bilgi içinwww.eab.com.tr