Hakkımızda

Türkiye’nin hızla,güvenle büyüyen hizmet ve yatırım gruplarından biri olan BORDO GROUP temelleri, 2001 yılında, BORDO MİMARLIK İNŞ. TAAH. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.’nin kurulmasıyla atılmıştır. BORDO GROUP şirketleri, Mimarlık, Hazır Beton, Havacılık, Dış Ticaret ve Turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

BORDO GROUP “Kurumsal Yönetim” ilkelerini, uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak görmekte ve uygulamakta, bu ilkeler doğrultusunda tüm ekip arkadaşları, güvene dayalı ilişkiler kuran, iş süreçlerine enerji, dürüstlük, tecrübe ve değer katan kendi alanlarında, başarılı profesyonellerdir.

Vizyonumuz:
Yenilikçi bir yaklaşımla, ürün, hizmet ve çözümler yaratarak, sürdürülebilir varlığı yakalamış bir dünya şirketi olmaktır.

Misyonumuz:
Etik değerlerimizden ve kaliteden ödün vermeden, toplum ve ülke için değerler üreterek büyümektir.

Güvenilirlik:
Çalışanlarımız, müşterilerimiz, iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaf, uzun süreli, yapıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütür, onlara güvenir ve onlardan da bizlere güvenmelerini bekleriz.

Müşteri Memnuniyeti:
Sunduğumuz hizmet ve çözümler, müşterilerimizin verimliliğini arttırarak, hedeflerine daha hızlı ulaşmalarını ve büyümelerini amaçlar. Müşteri odaklı çalışır ve müşterilerimizin gereksinimlerine göre kendimizi geliştiririz.

Yenilikçilik:
Sürekli kendimizle yarışarak, yenilikçiliğin gücüne inanırız. Devamlı öğrenerek kendimizi geliştirir ve hız kazanırız.

Girişimcilik:
Sürekli olarak en yükseği hedefleyerek, yeni fikirler ve iş alanları üretiriz.